Internauci wybierają Królową Mleka

krolowa_mleka.jpeg15 września pierwsze w Polsce wybory Królowej Mleka weszły w kolejną fazę. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy konkursu sporządzili listę 5 najlepszych kandydatek i ogłosili początek głosowania on-line.

Sylwetki kandydatek prezentowane są pod następującym adresem internetowym: http://www.krolowamleka.pl

Zasady głosowania są proste i przejrzyste: z jednego komputera oddać można tylko jeden głos i tylko jeden głos z danego numeru IP będzie wliczony do klasyfikacji. Wybór dokonany przez internautów jest niezwykle ważny, ma bowiem wagę 1 głosu jurorskiego. W praktyce oznacza to, że przed rozpoczęciem obrad pięcioosobowego jury konkursu, zwyciężczyni głosowania internetowego będzie miała już na swoim koncie 1 głos.

Głosowanie internetowe zakończy się 25 października.

Głos każdego mieszkańca, każdego członka społeczności lokalnej może przesądzić o wyborze pierwszej polskiej Królowej Mleka. Wyjątkowość tego głosowania polega na tym, że po raz pierwszy przedstawiciel - symbol jednej branży - zostanie wybrany nie tylko przez wąski krąg fachowców, ale również z udziałem szerokich grup społecznych. Królowa Mleka z pewnością odwdzięczy się za ten wybór, promując w kraju i za granicą nie tylko branżę mleczarską, ale także tradycyjne polskie wartości, wysoką jakość naszej żywności, zdrowy styl życia i odżywiania.