Wyszukaj w serwisie

Minister Sportu odwiedziła Gminę Polska Cerekiew

DSC04570.jpeg W ramach swego pobytu na opolszczyźnie, w poranny piątek 12 kwietnia Gminę Polska Cerekiew odwiedziła Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha. Pani Minister przybyła do Zakrzowa, gdzie aktualnie powstaje Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny.

Budowa tak dużego przedsięwzięcia zrobiła na niej duże wrażenie. Wójt Gminy Krystyna Helbin wraz z Panem Andrzejem Sałackim zapoznali ją z historią oraz planem rozwoju sportów jeździeckich w gminie na najbliższe lata, który Pani Minister przyjęła z dużą aprobatą. Wyraziła także zainteresowanie Jeździeckimi Mistrzostwami Gwiazd odbywającymi się tutaj już od ponad 15 lat.

W spotkaniu z Panią Minister udział wzięli również m.in.: Członek Zarządu Województwa Opolskiego Barbara Kamińska, posłowie na Sejm RP - Andrzej Buła i Adam Krupa, Radni Gminy Polska Cerekiew, sołtys wsi Zakrzów oraz pracownicy Urzędu Gminy.

Pani Minister wyraziła swe zadowolenie z poziomu rozwoju sportu w regionie a także dziękowała za zaproszenie i życzyła wszystkim wielu sukcesów na przyszłość.

DSC04477.jpeg DSC04486.jpeg DSC04522.jpeg DSC04524.jpeg

DSC04555.jpeg DSC04568.jpeg DSC04572.jpeg DSC04540.jpeg