Wyszukaj w serwisie

Głosuj na eurokorzysci.tvn.pl

eurokorzysci.jpegSerdecznie zapraszamy do oddawania głosów na stronie eurokorzysci.tvn.pl na nauczycielkę cerekwickiego gimnazjum - panią Anetę Pielę, która została finalistką ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez TVN i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Pani Aneta w ciągu ostatnich czterech lat pozyskała dla szkoły ponad 1 200,000 zł z funduszy europejskich. Dzięki tym środkom i organizowanym za nie wyjazdom edukacyjnym, wszyscy uczniowie z naszej gminy bezpłatnie zwiedzili nie tylko najbliższą okolicę, ale również Spalski Park Krajobrazowy, Trójmiasto, galerie sztuki i muzea , wzięli udział w warsztatach fizyki i chemii na Uniwersytecie Opolskim. W nadchodzącym roku szkolnym czekają na nich Warszawa, Kraków i Pszczyna.

Ponadto uczniowie mogą korzystać z zajęć pozalekcyjnych z prawie wszystkich przedmiotów, organizowane są dla nich między innymi warsztaty psychologiczno-pedagogiczne, fotograficzne, malarskie, filmowe, zajęcia z doradztwa zawodowego. Szkoła została wyposażona w dodatkowe komputery, projektory, tablice interaktywne, oprogramowanie. W tym roku szkolnym powstanie nowoczesna pracownia językowa oraz wdrożony zostanie dziennik elektroniczny.

 

Głosować można przez Internet do 31 października do północy.

Na stronie eurokorzysci.tvn.pl „historia” pani Anety Pieli zamieszczona jest pod numerem 6.

 

W konkursie dla głosujących można wygrać wycieczkę objazdową dla 2 osób po stolicach europejskich.

Zapraszamy do udziału!