Wyszukaj w serwisie

Wielkie Ślizganie w Opolu

5_WĹš_06.03.2010_Lodowisko_Toropol_Opole_Za prasza_Zwiazek_Mlodziezy_Mniejszosci_Niemieckiej_w _RP_ZMMN_BJDM.jpeg W dniu 06.03.2010 r. na lodowisku „Toropol” w Opolu odbędzie się piąta edycja projektu „Wielkie Ślizganie”, którego motto to: „Wielkie Ślizganie na piątkę”.

W tym dniu Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej zaprosi do wspólnej zabawy dzieci oraz młodzież z domów dziecka, a także mieszkańców Opolszczyzny.  „Wielkie Ślizganie” jest akcją charytatywną, która od kilku lat gromadzi na tafli opolskiego lodowiska prawie 1500 entuzjastów zimowego szaleństwa.

Dzieci oraz młodzież z domów dziecka - goście honorowi naszej imprezy, nie ponoszą żadnych kosztów. Jako organizatorzy zapewniamy im dojazd do Opola, wstęp na lodowisko, łyżwy oraz posiłek. Koszt wstępu dla pozostałych uczestników imprezy wynosi 1 złotówkę. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dyrektorom domów dziecka, którzy zgłoszą chęć udziału w naszej inicjatywie.

Wszystkich zainteresowanych Serdecznie ZAPRASZAMY 06.03.2010 r. na lodowisko Toropol w Opolu przy ul. Barlickiego 13. Zaczynamy o godz. 12:00.
 

 Więcej informacji: www.wielkieslizganie.bjdm.eu