Wyszukaj w serwisie

Pomoc dla Ukrainy!

Z ogromnym niepokojem obserwujemy sytuację na Ukrainie. Każdy z nas w obliczu zmasowanej agresji rosyjskiej wyraża pełną solidarność i wsparcie dla narodu ukraińskiego. Wszystkim Wam, którzy dotychczas w jakikolwiek sposób przyczynili się do wsparcia naszych sąsiadów składamy gorące podziękowania.

Gmina Polska Cerekiew uruchamia stałą zbiórkę produktów i środków, które będą przekazane potrzebującym – tym przebywającym na granicy, ale i tym którzy prawdopodobnie w niedługim czasie trafią i do nas. Szczegóły znajdziecie na plakacie.

Dodatkowo – jeżeli chcecie Państwo w jakikolwiek sposób pomóc w tym trudnym czasie (oferujecie się jako wolontariusz, znacie język ukraiński bądź rosyjski, chcecie przyjąć uchodźców, macie mieszkanie na wynajem, dysponujecie transportem i chcecie przywieźć bądź przewieźć cokolwiek bądź kogokolwiek z uciekinierów, jesteście lekarzem, pielęgniarzem, psychologiem, itd.) prosimy o wiadomość e-mail z taką informacją na adres lub telefon pod numer 77 480 14 65. W taki właśnie sposób chcemy mieć w jednym miejscu bazę danych osób, które będziemy mogli szybko uruchomić w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia.
 

Wspólnie okażmy naszą solidarność z narodem ukraińskim.

POMOC DLA UKRAINY (2).png