Wyszukaj w serwisie

Szkoła Liderów Organizacji Pozarządowych

Jesteś związany z organizacją pozarządową? Aktywnie działasz w swojej społeczności? Chcesz się wkrótce podjąć wielkich zadań? Czekamy na Ciebie w Szkole Liderów Organizacji Pozarządowych! Zgłoś się do 27 października 2008.

 

Stowarzyszenie Szkoła Liderów zaprasza do udziału w projekcie Szkoła Liderów Organizacji Pozarządowych. Jej celem jest wsparcie osób zaangażowanych w działania organizacji pozarządowych oraz pomoc w poszukiwaniu działań, które rozwiązują problemy lokalnych społeczności.

Szukamy osób, które:

Oferujemy:

 

Szkoła Liderów Organizacji Pozarządowych w tym roku to:

- trzydniowy warsztat wprowadzający

- indywidualne konsultacje tutorskie w celu opracowania indywidualnego programu rozwoju

- ośmiodniowa szkoła, podczas której odbędą się zajęcia warsztatowe, konwersatoria, zajęcia w grupach, wykłady

Harmonogram:

 

Uczestnicy pokrywają część kosztów uczestnictwa w programie w wysokości 350 zł, natomiast reszta kosztów pokryta jest z dotacji FIO. Prosimy o zapoznanie się z treścią umowy, którą podpisuje każdy uczestnik programu. Wzór umowy i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.szkola-liderow.pl.

Zgłoszenia w postaci formularza zgłoszeniowego oraz listu polecającego lub innych materiałów dokumentujących dziłalność prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres mjackowska@szkola-liderow.pl lub pocztą:

Stowarzyszenie Szkoła Liderów

ul. Sienkiewicza 12/14, pok. 4D19

00-010 Warszawa

Szczegółowe informacje dotyczące naboru do projektu: www.szkola-liderow.pl.

Kontakt: Marta Jackowska, mjackowska@szkola-liderow.pl, tel. 22 556 82 61.

 

Wahasz sie? Udział w Szkole polecają jej Absolwenci:

Krzysztof Kasprzycki, Stowarzyszenie Zacisze, Olsztyn: Szkoła przerosła moje oczekiwania, każdemu polecam taką formę edukacji. SLOP pozwala się sprawdzić, poznać siebie, naładować akumulatory, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Narzędzia i metody, które poznałem na Szkole, wykorzystuję cały czas.

Krzysztof Szczepaniuk, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych, Międzyrzec Podlaski: Nie spodziewałem się, że poznam tak ciekawych ludzi. Zajęcia okazały się bardzo przydatne, zmieniłem swój sposób myślenia i działania. Jestem bardziej otwarty, umiem lepiej rozwiązywać konflikty w organizacji. Spokojniej podchodzę do wielu rzeczy, więcej rozumiem.

Anna Czelin-Bujnicka, Świetlica Środowiskowa, Dąbroszyn: Dużo się zmieniło w moim działaniu po ukończeniu Szkoły. Przestałam się podporządkowywać woli innych i bardziej stanowczo domagam się poszanowania mojego, szczególnie prywatnego czasu.

 

Projekt jest realizowany w ramach "Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich".