Wyszukaj w serwisie

Ferie 2016 - podsumowanie

Ferie się skończyły a więc czas na podsumowanie. Pierwszym dniem rozrywki dla dzieci i młodzieży z naszej gminy był czwartek 04.02.2016r. Tego dnia organizowany był wyjazd do Komorna na kręgle. 27 dzieci i młodzieży z naszej gminy świetnie się bawiła przez całe dwie godziny.
Po tym czasie, trzeba było uzupełnić straconą energię. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na przepyszną pizzę, która w klika chwil zniknęła z talerzy. Cały wyjazd był całkowicie bezpłatny.
Kolejna atrakcja to wyjazd do kina. Ten, odbył sie we wtorek 09.02.2016r. Tym razem na liście znalazło się 21 uczestników. O godzinie 9:00 spod Centrum Kultury autokar odjechał w stronę Kędzierzyna. W Kinie Helios o godzinie 10:00 czekał na wszystkich przybyłych film animowany pt: "Misiek w Nowym Jorku". Nie obyło się oczywiście bez hucznego zakupu popcornu. Po seansie tradycyjnie wszyscy ruszyli w kierunku McDonald's. Po szybkim uzupełnieniu energii autokar wrócił do Polskiej Cerekwi.
Dwa dni później w Centrum Kultury w Polskiej Cerekwi odbyły się warszaty kulinarne. Przy pomocy spotykających się co tydzień seniorów z Gminy Polska Cerekiew dzieci i młodzież przygotowały odrobinę słodkości oraz przepyszną pizzę - każdy wg swoich upodobań.
Przez całe dwa tygodnie również Biblioteka przygotowała ciekawe quizy, łamigłówki i gry dla najmłodszych.
W międzyczasie odbył się także wyjazd na narty dla wszystkich zainteresowanych. Kolejny - o ile pozwoli na to pogoda - odbędzie się już w najbliższą sobotę 20 lutego.
Poniżej zdjęcia. Miłego oglądania.