Wyszukaj w serwisie

Spektakl teatralny - ODWOŁANY !

Spektakl teatralny  pt. "Baśń o Rycerzu bez Konia" który miał się odbyć dnia 13 września 2015 roku o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w  Zakrzowie odbędzie się w innym terminie. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacja nt. sztuki Baśń o Rycerzy bez Konia

Współczesna bajka dla dorosłych i dzieci, ale śmiać się będą także dorośli. Baśń Marty Guśniowskiej o Rycerzu bez Konia i Koniu bez Rycerza, którzy wędrują przez świat i szukają siebie nawzajem. Dowcipne żonglowanie baśniowymi motywami, zaskakujące zwroty akcji: Księżniczka sama więzi się w wieży, wybrakowanym Rycerzem (bo bez Konia) gardzą i Łotrowie i groźny Smok, Czarodziej nie umie czarować, a krwiożerczy nietoperz okazuje się być malutką… Opowieść z przymrużeniem oka, a jednocześnie z morałem. Humorystyczne piosenki i dialogi oraz dobry rytm przedstawienia. Nieschematyczne perypetie bajkowych bohaterów zaskoczą niejednych znawców bajek.

Przesłanie:

Sztuka traktuje o potrzebie marzeń i nieocenionej wartości nadziei. Nawet niepowodzenia nie powinny zniechęcać na drodze ku realizacji marzeń - wytrwałość zostanie nagrodzona.

Spektakl w wykonaniu grupy teatralnej z Centrum Kultury w Głuchołazach.

Wstęp: 2 zł

 

sztuka.jpeg